بهترین عایق نمای ساختمان در کرج چیست؟

بهترین عایق نمای ساختمان در کرج چیست؟ از مواد پیشرفته به عنوان بهترین عایق نمای ساختمان در کرج استفاده می شود. نما در همه ساختمان ها دو نقش مهم را ایفا…

بهترین عایق نمای ساختمان در کرج چیست؟

از مواد پیشرفته به عنوان بهترین عایق نمای ساختمان در کرج استفاده می شود. نما در همه ساختمان ها دو نقش مهم را ایفا می کند. از نما با متریال های مختلف برای زیباسازی نمای بیرونی استفاده می شود. از متریال هایی مانند آجر، سنگ، سرامیک، کاشی و متریال های مدرن مانند کامپوزیت و شیشه برای نمای بیرونی ساختمان های مختلف استفاده می شود.

نمای ساختمان ها به خصوص متریال های مدرن عایق رطوبت، صوت و حرارت هستند. در پشت نما در کنار ملات هایی که باعث چسبندگی نما به دیوار می شود عایق های دیگری اضافه می شود. این مواد عایق حرارت هستند.

زمانی که نما از هر نوع بر سطح ساختمان نصب می شود در بین تکه های نما فاصله و درز هایی به اندازه میلی متر ایجاد می شود. این درز ها را باید عایق بندی کرد تا مانع نفوذ رطوبت و نم به دیوار اصلی ساختمان شود. بهترین عایق نمای ساختمان در کرج عایق نما های مختلف را در بهترین کیفیت انجام می دهد.

از پیشرفته ترین مواد با تکنولوژی روز به عنوان بهترین عایق ساختمان در کرج استفاده می شود. استفاده از بهترین متریال برای عایق بندی نمای ساختمان در مناطقی که پر بارش هستند بسیار مفید است. این مواد با تکنولوژی نانو ساخته می شوند.

نفوذ نم به دیوار ساختمان آسیب هایی را به همراه دارد. باعث آسیب رسیدن به متریال و دکوراسیون داخلی می شود. نفوذ سرما به داخل ساختمان از پیامد های نم کشیدن دیوار است.

بهترین عایق ساختمان در کرج از بهترین مواد برای عایق بندی نما استفاده می کند تا رطوبت به درون ساختمان نفوذ نکند.

بهترین عایق نمای ساختمان در کرج

عایق نما برای انواع ساختمان

سرمایه گذاران و مهندسان در کنار پیشرفت علم و ساخت مواد و متریال های جدید در صنعت ساختمان خود را ملزم رعایت نکات ایمنی در زمان ساخت پروژه می کنند. رعایت این نکات افزایش عمر مفید ساختمان و کاهش هزینه های جانبی را به دنبال دارد.

بهترین عایق ساختمان در کرج از بهترین مواد استفاده می کنند تا در کمترین زمان عایق نما را انجام دهند. بهترین عایق ساختمان در کرج دقت، سرعت و رضایت مشتری را در اولویت قرار می دهد.

دو نوع عایق بندی در ساختمان وجود دارد:

 • نوع اول برای سطح کلی و تمام نمای ساختمان کاربرد دارد.
 • نوع دیگر برای پر کردن درز های ایجاد شده در نمای ساختمان استفاده می شود.

بهترین عایق نمای ساختمان در کرج از باکیفیت ترین مواد برای عایق بندی نمای ساختمان استفاده می کنند. از جمله:

 • عایق نانو رطوبتی
 • چسب نانو آب بندی

عایق نانو رطوبتی: این نوع عایق به صورت مایع ساخته می شود. شکل ظاهری آن بی رنگ و شفاف است و تولید آن بر پایه آب است. با توجه به مواد به کار رفته در آن (نانو) دارای رنج قیمتی متفاوتی است. این نوع عایق برای انواع متریال ها مانند سنگ، آجر، سرامیک و چوب قابل استفاده است.

مقاومت و استحکام بالایی در محیط های پر از رطوبت از خود نشان می دهد. درجه چسبندگی آن به سطح نما نزدیک به 100 درصد است. جداسازی آن از نما امکان پذیر نیست. می توان این ماده را در تمام سطح نما اجرا کرد.

از دو روش برای پوشاندن سطح نما استفاده می شود:

 • اسپری کردن و پاشش روی نما
 • استفاده از قلمو

چسب نانو؛ بهترین عایق نمای ساختمان در کرج

چسب نانو به عنوان بهترین عایق نمای ساختمان در کرج استفاده می شود. چسب نانو به شکل خمیر است. با تکنولوژی نانو ساخته شده است. در ساخت آن از مواد شیمیایی استفاده می‌شود. پایه اصلی آن رزین کوپلیمر می باشد.

چسب نانو به عنوان بهترین عایق نمای ساختمان در کرج شناخته می شود و بسیار پر کاربرد است. چسب نانو بهترین عایق رطوبتی است. در برابر گرما و سرما مقاوم است. گزینه بسیار مناسبی برای پر کردن درز های بین نمای ساختمان است.

مانع از نفوذ رطوبت به بخش داخلی نمای ساختمان می شود. در نتیجه از شوره زدگی در سطح نما نیز جلوگیری می‌شود.

چسب نانو بهترین عایق است که می توان برای انواع نما قابل استفاده کرد. برای نمای کامپوزیت، شیشه سنگ، آجر و … قابل استفاده است.

در شرایط آب و هوایی مختلف پوسته نمی ‌شود و استحکام بالایی دارد. درجه چسبندگی بالایی با سطح نما دارد. بعد از استفاده و خشک شدن بی رنگ می ‌شود.

بهترین عایق نمای ساختمان در کرج توسط راپل کاران ماهر و متخصص انجام می شود. راپل کار ماهر چسب را با استفاده تفنگ مخصوص با دقت و ظرافت درون درز ها پمپاژ می کند. سپس سطح آن را صاف کرده تا هوا یا  فرورفتگی در چسب ایجاد نشود.

چسب نانو برای مکان های مختلف قابل اجرا است. برای دیوار، کف استخر، حمام، سونا و … می توان استفاده کرد تا از نفوذ رطوبت به داخل دیوار جلوگیری شود.

 

بهترین عایق نمای ساختمان در کرج

معایب عایق بندی نکردن نما

بهترین عایق نمای ساختمان در کرج به شما کمک می کند بدون دغدغه و با هزینه مناسب نمای ساختمان را عایق کنید. استفاده از بهترین عایق نمای ساختمان در کرج مانع از ایجاد مشکلات (نم زدگی، شوره زدگی و…) در آینده می شود.

عایق نکردن نما باعث می شود:

 • نما از سطح جدا شود یا ترک بردارد.
 • در سطح نما شوره زدگی دیده شود.
 • هزینه چندین برابری را به مالک تحمیل می کند.
 • عایق بندی نکردن درز ها باعث ایجاد فرسایش نمای ساختمان می شود.
 • آب به ملات پشت نما نفوذ می کند.
 • رطوبت و نمی که از درز ها به ساختمان نفوذ می کند باعث خراب شدن پوشش داخلی دیوار می شوند. نم نفوذ کرده گچ، رنگ، کاغذ دیواری، و … را خراب می کند.
 • در نما هایی مانند کامپوزیت یا سرامیک ممکن است با مرور زمان در مقابل تابش نور خورشید دچار رنگ پریدگی شوند. استفاده از عایق رطوبتی نانو یک لایه محافظ را در برابر نور خورشید ایجاد کرده و مانع از تغییر رنگ آن می شود.

بهترین عایق ساختمان در کرج از بروز آسیب ها و هزینه های احتمالی در آینده جلوگیری می کند.

نکات مهم زمان اجرای عایق بندی نما

درز ها و شکاف های روی نمای ساختمان را پاک کنید تا آلودگی روی سطح وجود نداشته باشد.

سیمان یا بتن بین آن ها را نیز جدا کنید تا مانع اتصال چسب به سطح نشود.

اگر قصد دارید همه نمای ساختمان را عایق بندی کنید باید تمام سطح را از آلودگی و گرد و غبار پاک کنید. تا پوشش نانو به راحتی بر روی متریال پاشیده و فیکس شود.

زمانی که در دیوار نم و رطوبت باشد در فصل سرما و گرما باعث انبساط و انقباض آهنگ های به کار رفته در مصالح ساختمانی می شود. انبساط و انقباض باعث ترک خوردن و یخ زدگی می شود. مصالح پشت نمای کامپوزیت اگر از فولاد باشد باعث زنگ زدگی نیز می شود.

زمانی که چسب را بین درز می ریزند بهتر است دمای محیط بین 7 تا 32 درجه باشد.

بهترین عایق نمای ساختمان در کرج موارد ایمنی را در زمان عایق بندی رعایت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست