عایق نانو ضد آب و آب بند در نوشهر 15 سال ضمانت کتبی

اهمیت استفاده از عایق نانو ضد آب و آب بند در نوشهر عایق نانو ضد آب و آب بند در نوشهر و شهرهای پر باران ضرورت دارد. در واقع وجود…

اهمیت استفاده از عایق نانو ضد آب و آب بند در نوشهر

عایق نانو ضد آب و آب بند در نوشهر و شهرهای پر باران ضرورت دارد. در واقع وجود این عایق بندی ها بخشی از روند ساخت و ساز مربوط به نمای ساختمانی شهرهای شمالی کشور را شامل می شوند. این شهرها با توجه به موقعیت آب و هوایی خود و قرارگیری در معرض بارش، رطوبت، آب باران و … نیاز به عایق رطوبتی به شکل محسوس دارند.

اهمیت استفاده از عایق نانو ضد آب و آب بند در نوشهر

عایق کاری نمای ساختمان

مواد نانو شرایط مطلوب و بهینه برای استفاده در فضاهای مختلف را دارند. در واقع این نوع مواد نسبت به سایر موادی که برای آب بندی نمای ساختمان در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت، دارای مزایای بسیاری هستند.

در استفاده از عایق آب بند در نوشهر باید همواره توجه شود که این آب بندها از بروز اتفاقاتی مثل سقوط سنگ نمای ساختمان، تخریب ساختمان و … جلوگیری می کنند.

مزیت استفاده از عایق نانو ضد آب و آب بند در نوشهر

عایق نانو ضد آب و آب بند در نوشهر باید به شکل صحیح و اصولی مورد استفاده قرار بگیرد. چون تنها در این صورت می تواند از نفوذ آب به فضای داخلی نما، نم زدگی، شوره زدگی و … جلوگیری نماید.

اگر آب باران یا رطوبت بتواند از راه درز و شکاف ها وارد فضای داخلی نما و دیوار ساختمان شود، املاحی همچون نمک که در مصالح ساختمانی وجود دارد، در آب باران و رطوبت حل شده و همین مسئله باعث انحلال به شکل شوره و سفیدک بر روی نما می گردد. همچنین با این اتفاق شرایط مناسب و ایده آل برای رشد قارچ ها فراهم می‌شود. این مسئله با تولید بوی نامطبوع و بد همراه است.

عایق نما در نوشهر

عایق آب بند در نوشهر

همه این ویژگی ها می توانند در کوتاه مدت اثر تخریبی قدرتمندی بر روی نمای ساختمان داشته باشند. این مسئله در شهرهای رطوبتی همچون نوشهر به مراتب اهمیت بیشتری دارد و باید زودتر کنترل شود.

استفاده از افراد متخصص در اجرای عایق نانو ضد آب و آب بند در نوشهر

برای عایق نانو ضد آب و آب بند در نوشهر از افراد متخصص و با تجربه کمک بگیریم. امروزه عایق کاری نمای ساختمان به کمک طناب راپل انجام می‌شود. این طناب امکان حرکت آزادانه راپل کار را بر روی نمای ساختمان به راحتی فراهم می‌کند. همچنین ایمنی این فرد را در حین انجام کار افزایش می‌دهد و سرعت اجرای کار را بالا می برد. امکان عایق بندی نما در قسمت های غیر قابل دسترس نیز فراهم می گردد.

عایق نانو ضد آب و آب بند در نوشهر برای پیشگیری از زنگ زدگی فلزات، جلوگیری از پوسیدگی،  کنده شدن، نرم شدن و خرد شدن پوشش های آهکی و گچی، متورم شدن صفحات چوبی و … مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از کارفرمایان زمانی که از یک نوع متریال خاص برای نما کاری استفاده می کنند. نگران هستند. آن ها می دانند که عوامل و شرایط محیطی و جوی می تواند بر روی این متریال و مصالح تاثیر زیادی داشته باشد. به همین خاطر برای رهایی از این مشکلات به دنبال عایق کاری مناسب نمای ساختمان هستند تا از تاثیر عوامل جوی و محیطی بر روی مصالح و متریال نما جلوگیری کنند.

عایق سوباش ترکیه یکی از بهترین مواد است که می شود برای تمامی استانهای ایران و مخصوصا شمال کشور استفاده کرد و تنها نماینده چسب سوباش در ایران شرکت جهان راپل است.

این چسب می تواند تا بند و درز و ترک به قطر 2 سانت را پوشش دهد و دیگر نیازی به بند کشی یا پر کردن ترک را با مواد دیگر ندارید و بصورت یک دست بر روی نما میتواند کاملا اب بندی را انجام دهد و خیالتان تا مدت 15 سال راحت باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست