چسب نانو آب بندی نما در کرج و سراسر ایران

چسب نانو آب بندی نما در کرج چسب نانو آب بندی نما در کرج بهترین خدمات را در حوزه آب بندی نمای ساختمان انجام می دهد. برای انواع ساختمان ها با…

چسب نانو آب بندی نما در کرج

چسب نانو آب بندی نما در کرج بهترین خدمات را در حوزه آب بندی نمای ساختمان انجام می دهد. برای انواع ساختمان ها با نمای مختلف آب بندی را به بهترین نحو انجام می دهد. در مراحل ساخت آخرین مرحله تکمیل کردن نمای ساختمان است. نمای ساختمان به منظور زیباسازی ساختمان انجام می شود.

متریال نما (سنگ، آجر، سرامیک، کامپوزیت و شیشه) به قسمت خارجی دیوار چسبانده می شود. در محل اتصال دو تکه متریال فاصله کوچک و میلیمتری ایجاد می شود. در سازه های قدیمی یا نوساز این فاصله وجود دارد.

خدمات اجرای چسب نانو آب بندی نما در کرج بهترین خدمات را به مشتریان گرامی ارائه می کند. برای آب بندی کردن نما فرقی نمی کند سازه شما نوساز باشد یا در دسته خانه های قدیمی قرار بگیرد. چسب نانو آب بندی نما در کرج توسط راپل کاران و تکنسین های مجرب بر روی نمای ساختمان انجام می شود. در کمترین زمان آب بندی را انجام می دهند. راپل کار برای آب بندی نمای ساختمان نهایت دقت را به کار می گیرد.

از درز های خالی نم و رطوبت به دیوار اصلی ساختمان نفوذ می کند. برای پیشگیری از این اتفاق باید نمای ساختمان را آب بندی کرد.

آب بندی نما در ساختمان مانع از نفوذ رطوبت به دیوار می شود. در حال حاضر اکثر ساختمان های نوساز نمای ساختمان را آب بندی می کنند. امروزه مهندسان پروژه ها در هنگام ساخت خود را ملزم به رعایت آب بندی کردن نما در پایان کار می دانند.

آب بندی به روش های قدیمی دیگر مرسوم نیست. به طور مثال در قدیم آب بندی را با سیمان و گچ انجام می دادند. امروزه از روش های بسیار جدید مانند چسب نانو برای آب بندی نما استفاده می کنند.

چسب نانو آب بندی نما در کرج؛ در سریع ترین زمان

نانو یک ماده خمیر مانند است. پایه اصلی و ساختار تشکیل دهنده چسب نانو رزین اکریلیک استایرین است. چسب نانو در آب بندی نما عمر مفیدی دارد. در برابر آب و رطوبت مقاومت 100 درصدی از خود نشان می دهد.

چسب نانو آببندی نما در کرج با توجه به درخواست مشتری می توانند به تنهایی استفاده کنند. قابلیت ترکیب با سیمان، بتن، گچ و چسب های پودری و خمیری (برای کاشی و سرامیک) را دارد. چسبندگی ملات را چند برابر می کند. رنگ چسب نانو قبل از مصرف کرم یا کرمی تیره است. بعد از مصرف و خشک شدن در سطح کار نما بی رنگ می شود.

مزایای استفاده از چسب نانو آببندی نما در کرج

زمانی که برای سطح های قدیمی در ترکیب سیمان استفاده شود چسبندگی آن چند برابر می شود.

  • چسب نانو در آب بندی نما به مرور زمان ترک بر نمی دارد و پوسته نمی‌ شود.
  • شکل اصلی خود را در برابر گرما و سرما حفظ می کند.
  • استفاده از چسب نانو در آب بندی نما مقرون به صرفه است.
  • اثرات مخرب زیست محیطی ندارد.
  • بر پایه علم نانو ساخته شده است.
  • قابلیت ترکیب با متریال های بنایی و چسب های دیگر را دارد.
  • به طور صد در صد مانع نفوذ نم و رطوبت می شود.

با چسب نانو آببندی نما در کرج از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان و خراب شدن نمای ساختمان جلوگیری کنید. نفوذ رطوبت ممکن است نمای خارج و داخل ساختمان را از بین ببرد.

روش اجرایی چسب نانو آببندی نما در کرج

زمانی که ساختمان به مرحله پایانی خود رسیده است نمای ساختمان نیاز به آب بندی دارند. چسب نانو آب بندی نما در کرج یک روش ایمن و سریع برای آب بندی است. بهترین روش برای شروع استفاده از طناب راپل است. راپل یک طناب بسیار محکم است. از آن برای بالا و پایین رفتن از ارتفاع استفاده می شود. در خدمات متنوع در تکمیل کردن نمای ساختمان استفاده می شود.

روش اجرای چسب نانو آب بندی نما در کرج توسط راپل کاران مجرب انجام می شود. ابتدا دو طناب را در نقطه ای ایمن در پشت بام ساختمان با گره های مخصوص محکم می کنند. در مرحله بعد راپل کار طناب راپل را با ابزار مخصوص به خود متصل می ‌کند. چسب نانو آب بندی نما در کرج از راپل کاران مجرب استفاده می کند.

راپل کار در هنگام آب بندی به راحتی می تواند اتصال خود را حفظ کند. چسب نانو را در ظرف مخصوص می ریزند تا راپل کار به راحتی بتواند با آن کار کند. با دقت و ظرافت چسب نانو را در درز و شکاف نمای ساختمان می ریزد. سپس چسب های ریخته شده را صاف و فیکس می کند.

رعایت نکاتی قبل از آب بندی نما

قبل از آب بندی نما باید به چند نکته توجه شود، از جمله:

سطح نما، درون شکاف ها و درز ها از آلودگی پاک شود. وجود آلودگی باعث می شود چسب نانو چسبندگی لازم را با سطح نداشته باشد.

اگر متریال نما دارای ترک یا شکستگی باشد ابتدا آن را ترمیم کنید. بهتر است بعد از خشک شدن یا ترمیم نما اقدام به آب بندی کنید.

چسب نانو آببندی نما در نما های متفاوت

چسب نانو آببندی نما در کرج در ساختمان با نما های مختلف قابل اجرا می باشد. متریال نوینی که در چند سال گذشته بسیار پرطرفدار بوده است نمای کامپوزیت می باشد. در گذشته برای نمای کامپوزیت از پلاستیک برای پر کردن درز استفاده می کردند. این نوع آب بندی به مرور زمان دچار فرسودگی می ‌شد. به همین دلیل از روش های دیگر برای آب بندی نمای کامپوزیت استفاده می شود.

جایگزین جدید برای آب بندی چسب نانو است. اگر بخواهید نمای کامپوزیت ساختمان قدیمی را با چسب نانو آب بندی کنید باید پلاستیک ها را از درز ها خارج‌ کنید. در این صورت چسب با ورق کاملاً فیکس می شود.

یکی دیگر از متریال های نوین در صنعت ساختمان سازی در نمای ساختمان شیشه است. بهترین روش برای آب بندی نمای شیشه استفاده از چسب نانو است. شیشه جزو متریال های مدرن محسوب می شود. باید دقت کنید که چسب نانو در هنگام آب بندی به نمای شیشه کشیده نشود.

پاک کردن آن از روی شیشه مشکل است. ابتدا چسب کاغذی را در دو طرف درز بزنید یا اگر نما تازه است چسب محافظ در برابر خش را از شیشه جدا نکنید. درز ها توسط چسب نانو پر می شوند. سپس می توانید چسب کاغذ محافظ را از شیشه جدا کنید. چسب نانو آببندی نما در کرج بهترین ها را برای شما در سریع ترین زمان و با دقت کامل انجام می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست