عایق رطوبتی نما در کرج چه مزایایی دارد؟

عایق رطوبتی نما در کرج چه مزایایی دارد؟ برای مقاوم سازی نمای ساختمان از تجهیزات، مصالح و مواد مختلف کمک گرفته می شود. عایق رطوبتی نما در کرج می تواند…

عایق رطوبتی نما در کرج چه مزایایی دارد؟

برای مقاوم سازی نمای ساختمان از تجهیزات، مصالح و مواد مختلف کمک گرفته می شود. عایق رطوبتی نما در کرج می تواند یکی از گزینه های مناسب با عملکرد عالی برای مقاوم سازی نمای ساختمان باشد. چنین عایقی بر مبنای پلیمر آمولسیونی با پایه حلال ها تولید شده و دارای افزودنی های مختلفی است. این افزودنی‌ ها به گونه ای تنظیم شده اند که خواص مکانیکی و فیزیکی مرغوب و مناسبی را به وجود آوردند.

معرفی ویژگی های عایق رطوبتی نما در کرج

از ویژگی های عایق رطوبتی در کرج باید به مقاومت قابل توجه آن در برابر حرارت، ضربه و فشار اشاره کرد. یکی از معضلات و مشکلاتی که نمای ساختمان در طی فصول مختلف با آن مواجه است، تغییر شرایط دمایی است. تغییرات شرایط دمایی یکی از مواردی است که بر روی تمام مواد، متریال و مصالحی که در معرض هوای آزاد قرار دارند، تاثیر می گذارد.

عایق رطوبتی نما در کرج

عایق رطوبتی نما در کرج

برای خنثی سازی این تاثیر باید از پوشش ‌های مناسب جهت کاور کردن متریال، مصالح و مواد استفاده کرد. عایق رطوبتی نما در کرج می ‌تواند برای انواع نماهای مختلف همچون سنگ، آجر، شیشه، کامپوزیت و غیره مورد استفاده قرار بگیرد.

رنگ شفاف عایق رطوبتی نما در کرج

عایق رطوبتی در کرج به رنگ شفاف است. همین موضوع باعث شده که استفاده از عایق رطوبتی تغییر خاصی بر روی نما ایجاد نکند. بیشتر افراد زمانی که می خواهند از عایق های رطوبتی یا فرآیندهای مقاوم‌سازی نما استفاده کنند، نگران تغییرات به وجود آمده بر روی نما هستند.

استفاده از عایق رطوبتی در کرج بدون تغییر در نما

توجه داشته باشید که استفاده از عایق رطوبتی نما در کرج هیچ گونه تغییرات ظاهری بر روی نما به وجود نمی آورد. همچنین باعث تغییر رنگ یا تغییر خواص فیزیکی، شیمیایی و مکانیکی مصالح و متریال به کار رفته در نما نخواهد شد. در واقع این نوع پوشش ها، شرایط بهینه و مطلوب برای حفاظت از از مواد و متریال به کار رفته بر روی نمای ساختمان را فراهم می کنند و از تخریب و بروز درز و شکاف بر روی نما جلوگیری می نمایند.

چسبندگی بالا در مقاوم سازی نما

یکی دیگر از خواص فوق العاده عایق رطوبتی در کرج چسبندگی بسیار بالا آن است. این چسبندگی باعث می شود که سرعت انجام عایق کاری بر روی نمای ساختمان افزایش پیدا کند. همچنین روند انجام فرآیند مقاوم سازی نما به شکل ساده و آسان انجام می شود. عایق رطوبتی در کرج بدون استفاده از فیلرهای معدنی و رنگدانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این مسئله باعث می ‌شود که عایق رطوبتی باعث ایجاد تغییرات در نما نشود.

مقاومت عایق رطوبتی نما در کرج در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید

عایق رطوبتی نما در کرج در برابر شرایط رطوبتی، آب باران، گرما، سرما، آلاینده‌ های مختلف، گرد و غبار، مواد اسیدی و … مقاومت ایجاد می کند. البته شایان ذکر است که این نوع عایق رطوبتی در محیط های شیمیایی نیز می تواند به اندازه متوسط مقاومت داشته باشد. یکی دیگر از عواملی که بر روی نمای ساختمان به شدت تاثیر می‌ گذارد، اشعه ماورا بنفش خورشید است. این نوع اشعه به مرور زمان می‌ تواند اثر تخریبی بر روی سایر مصالح و متریال داشته باشد.

عایق رطوبتی نما در کرج

عایق رطوبتی نانو در کرج

البته میزان تاثیرپذیری از اشعه نور خورشید در مواد، متریال و مصالح مختلف متفاوت است. برخی از مصالح و متریال بعد از مدتی در قبال اشعه ماورا بنفش به سرعت نابود می گردد. برخی دیگر نیز به شکل تدریجی نسبت به اشعه ماورا بنفش خورشید واکنش نشان می دهد. در هر صورت عایق رطوبتی در کرج می‌ تواند اثرات مخرب و مضر اشعه ماورا بنفش خورشید بر روی نما را خنثی کند.

عایق رطوبتی در کرج می تواند از نفوذ آب، رطوبت و عوامل جوی به درون نما جلوگیری کند. همچنین می تواند عمر مصالح و متریال را افزایش دهد. زمانی که از عایق رطوبتی در کرج استفاده می کنیم، از خواص آبگریزی و ضد رطوبتی نمای عایق بندی شده یاد می شود. به همین خاطر از این محصول فوق‌العاده عالی برای ساخت استخر نیز استفاده می شود.

آب گریزی با عایق رطوبتی نما

خواص آب گریزی بر روی نماها از اهمیت بالایی برخوردار است. بیشتر منابع رطوبتی و آب باران زمانی می تواند به فضای داخلی ساختمان نفوذ پیدا کند که بر روی نما تجمع داشته باشد.

غبار گریزی نمای ساختمان با عایق رطوبتی

غبار گریزی نماهای ساختمان از دیگر خواصی است که عایق رطوبتی در کرج ایجاد می کند. غبار گریزی از نشست گرد و غبار و آلاینده‌ها بر روی نمای ساختمان جلوگیری می کند. هما نطور که می دانید نماها در معرض فضای بیرونی قرار دارند. از این رو این مسئله در شهرهای بزرگ باعث نشست آلاینده ها، چربی ها و گرد و غبار بر روی نمای ساختمان می شود.

عایق رطوبتی نما در کرج

 وزن سبک عایق رطوبتی در کرج

عایق رطوبتی نانو در کرج وزنی به نمای ساختمان اضافه نمی کند. همان طور که می دانید امروزه در مسائل ساخت و ساز، وزن مصالح و متریال مورد استفاده در پروسه ساخت اهمیت زیادی دارد. این مسئله از نظر تکتونیک، مسائل زمین شناسی، تحمیل فشار بر روی زمین اهمیت زیادی دارد. در واقع وزن ساختمان باید از مناظر مختلف مورد بررسی قرار بگیرد.

چرا مواد نانو برای عایق رطوبتی کرج استفاده می شود؟

مواد نانو یکی از موادی هستند که برای عایق بندی و آب بندی نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. خوشبختانه این مواد از وزن سبکی برخوردار بوده و سبب سنگینی و افزایش وزن ساختمان نمی شوند.

پاکسازی نما با مواد نانو

این مواد شرایط برای شستشو و پاکسازی نمای ساختمان را فراهم می کنند. در نتیجه افرادی که از مواد نانو به عنوان عایق رطوبتی در کرج استفاده می کنند، دیگر نیازی به شستشوی نما به کمک مواد مختلف ندارند. همان طور که می دانید بحث شستشوی نما در شهرهای پرجمعیت و آلوده همچون تهران و مشهد اهمیت زیادی دارد. در واقع نماها بعد از مدتی بسیار کثیف و بدمنظر به نظر می رسند. بنابراین باید این نماها به موقع پاکسازی و تمیزکاری شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست