شست و شوی نما در ساری و بابل بدون داربست

مزایای شست و شوی نما در ساری و بابل شست و شوی نما در ساری و بابل باید توسط افراد آموزش دیده انجام شود. همان طور که می دانید بحث…

مزایای شست و شوی نما در ساری و بابل

شست و شوی نما در ساری و بابل باید توسط افراد آموزش دیده انجام شود. همان طور که می دانید بحث شستشوی نما امروزه به عنوان بحث مقاومت نمای ساختمان مطرح می‌شود. نماهای ساختمان بعد از گذشت مدتی به شدت چرک مرد می شوند. جرم های ایجاد شده بر روی نمای ساختمان باید به شکل دوره ای حذف شوند. چون در این صورت امکان حذف کردن آن ها سخت خواهد شد. ضمن اینکه آن ها کیفیت مصالح و مواد به کار گرفته شده در نمای ساختمان را نیز به شدت تحت تاثیر قرار می دهند.

مزایای شست و شوی نما در ساری و بابل

شستشوی نما در ساری و بابل

امروزه برای شست و شوی نما در ساری و بابل از دستگاه های واترجت با فشارهای مختلف کمک گرفته می شود. این دستگاه ها می توانند بر حسب میزان ارتفاع، جرم و آلودگی سطوح نمای ساختمان تنظیم شوند. ضمن اینکه هر کدام از این دستگاه ها با توجه به فشار تخمینی، قابلیت استفاده برای ارتفاع مشخصی از ساختمان ها را دارند. لکه هایی که به مرور زمان بر روی نمای ساختمان ایجاد می شوند، جز لکه های سخت هستند. این مسئله در مورد ساختمان هایی که عملاً هیچ گاه نماشویی را تجربه نکرده اند، بیشتر اتفاق می افتد.

متاسفانه لکه ها در این وضعیت به قدری سرسخت شده اند که گویی جزئی از نمای ساختمان هستند. در چنین شرایطی شست و شوی نما در ساری و بابل به مراتب سخت‌تر و دشوارتر خواهد شد. برای این کار باید از افراد متخصص و حرفه ای کمک بگیرید. این افراد با توجه به آموزش هایی که در زمینه نماشویی دیده اند، می توانند این فرایند را با نهایت دقت و کیفیت انجام دهند.

اب بندی نما در ساری و بابل

مواد شوینده مورد استفاده برای شست و شوی نما در ساری و بابل

مواد شوینده ای که برای شست و شوی نما در ساری و بابل مورد استفاده قرار می گیرند، باید با جنس متریال به کار گرفته شده در نمای ساختمان تناسب داشته باشند. در واقع این مواد باید از کیفیت مورد نظر برای پاکسازی و تمیز کاری انواع لکه های به وجود آمده بر روی نمای ساختمان برخوردار باشند.

اهمیت مواد مناسب برای شست و شوی نما در ساری و بابل

انتخاب مواد نامناسب برای شست و شوی نما در ساری و بابل می تواند مشکلات به مراتب بیشتری را برای کارفرمایان به همراه داشته باشد. نماهای ساختمانی برای جلوه و نمود بیشتر با سنگ های براق طراحی و دیزاین می شوند.شما میتوانید بعد شست و شوی نما کارهایی مانند نقاشی نما و اب بندی و عایق کاری انجام دهید .

اسید از جمله موادی است که برای شستشوی نما پیشنهاد می شود. مواد اسیدی برای شستشوی سنگ های براق گزینه مناسبی نیستند. چرا که این مواد می توانند کیفیت سنگ های براق را تخریب کنند و ویژگی براق بودن آن ها را نیز از بین ببرند. سنگ های گرانیت و مات می ‌توانند به کمک مواد اسیدی به خوبی شستشو داده شوند. این سنگ ها معمولاً جرم زیادی را به خود می گیرند. بنابراین شستشوی اسیدی می تواند آن ها را به شکل مناسبی تمیزکاری و پاکسازی کند.

اهمیت مواد مناسب برای شست و شوی نما در ساری و بابل

نحوه شستشوی نما در ساری و بابل

برای انجام فرآیند چربی زدایی نیز استفاده از قدرت اسید به مراتب گزینه‌ای مناسب است. البته افرادی که از این نوع مواد شوینده برای شست و شوی نما در ساری و بابل کمک می گیرند، باید ایمنی و استانداردهای مربوط به استفاده از این مواد شوینده خطرناک و قدرتمند را نیز مدنظر قرار دهند و در این زمینه آموزش‌های لازم را نیز دریافت کرده باشند. به عنوان مثال هر نمایی تحمل اسید به کار گرفته شده در فرایند شستشو را ندارد.

اهمیت نازل های مختلف برای شست و شوی نما در ساری و بابل

برای شست و شوی نما در ساری و بابل در شرکت جهان راپل از نازل های مختلف استفاده می شود. دستگاه واترجت با نازل های مختلفی در فرایند شستشوی نما مورد استفاده قرار می گیرد. این نازل ها از نظر طول، اندازه، ابعاد و حجم متنوع هستند. شما به عنوان یک کارفرما باید نازل مناسبی را برای انجام فرایند شست و شوی نما در ساری و بابل انتخاب کرده باشید. نماهایی همچون کامپوزیت و شیشه استحکام و دوام چندانی در برابر فشار بیش از اندازه واترجت ندارند. ضمن اینکه نازل های حجیم با ابعاد گسترده نیز گزینه مناسبی برای شستشوی این نوع نماها نیستند و احتمالاً به نما آسیب جدی وارد می کنند.

برای جلوگیری از این گونه خسارات مالی بهتر است از نازل های سوزنی کمک بگیرید. نازل های کارتکی نیز نمونه دیگر از نازل هایی هستند که برای شستشوی نما در ساری و بابل به کار گرفته می‌شوند. نازل های طویل نیز معمولاً برای نقاط ارتفاعی بلند مدنظر قرار می گیرند. به کمک این نازل ها می توان نقاط ارتفاعی مختلف را مورد شستشو قرار داد. البته وضعیت و طول این نازل ها با توجه به نقاط مورد نظر برای شستشو قابل تنظیم می باشند.

شستشوی نما در ساری و بابل نیز مانند فعالیت هایی که در ارتفاعات مختلف ساختمان انجام می شود، دارای مراحل مختلف می باشد. مرحله اول شستشوی نما مربوط به جرم‌زدایی نمای ساختمان می شود. در این مرحله، بخش قابل توجهی از جرم های ایجاد شده بر روی نمای ساختمان به کمک سیلیس حذف می شوند. این جرم زدایی با دستگاه واترجت سندبلاست انجام می گیرد.

اهمیت نازل های مختلف برای شست و شوی نما در ساری و بابل

اجرای شستشوی نما در ساری و بابل

در مرحله دوم شستشوی نما در ساری و بابل نیز برخی از نماها همچون نماهای کامپوزیت و شیشه ای نیاز به ساییدن لکه ها یا دستمال کشی دارند. انجام این مراحل نیز بخشی از فرایند شستشوی نما به حساب می آید و تکمیل کننده آن است. فرایند پاکسازی و تمیزکاری نمای ساختمان می تواند ظاهری زیبا و جذاب برای نمای ساختمان به وجود آورد. هر ساختمانی ابتدا با نمای ظاهری که از خود نشان می دهد، به سایر افراد معرفی می شود. در نتیجه نماهای کثیف و آلوده نمی توانند گزینه مناسبی برای معرفی به افراد باشند.

در حال حاضر نماهای چوب، سنگ و شیشه با توجه به زیبایی و جذابیتی که دارند، بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. البته نماهای آلومینیومی و ضد زنگ نیز در سال های اخیر رواج قابل توجهی داشتند.

دلایل کثیف شدن نمای ساختمان

ساختمان ها به دلایل مختلفی کثیف و آلوده به نظر می ‌رسند. این مسئله در مورد شهرهای آلوده، کثیف و پرجمعیت همچون شهر تهران بیشتر دیده می شود. آلاینده ها با توجه به اینکه به شکل معلق در هوای شهر وجود دارند، بر روی مصالح و نماهای ساختمانی تاثیر می گذارند. این کثیفی بر روی نماهایی با رنگ سفید کاملاً مشهود است. از طرفی آلاینده ها زمانی که به مدت طولانی بر روی نمای ساختمان باقی می مانند، اثر منفی خود را بر روی وضعیت ظاهری نمای ساختمان افزایش می دهند. در چنین شرایط عملاً نمای ساختمان چرک مرد می شود و نیاز به جرم زدایی اساسی دارد.

دلایل کثیف شدن نمای ساختمان

شست و شوی نما در ساری و بابل

بخشی از کثیفی نماهای ساختمانی نیز مربوط به فعالیت میکروارگانیسم‌ های زنده همچون کپک‌ ها و قارچ‌ ها می باشد. این میکروارگانیسم ها با مواد شوینده به کار گرفته شده در شست و شوی نما در ساری و بابل به خوبی قابل حذف شدن هستند. این موجودات با فعالیت خود می‌ توانند مصالح به کار رفته در ساختمان را سوراخ کنند. ضمن اینکه موجودات میکروارگانیسم همواره در حال افزایش زمینه فعالیت خود هستند. اگر استانداردهای لازم برای نماشویی مدنظر قرار بگیرد، این فرایند زیبایی ساختمان را دوچندان خواهد کرد.

چه نماهایی نیاز به شستشو دارند؟

امروزه بیشتر نماها، برج ها، ساختمان های مسکونی، ساختمان های تجاری، مراکز اداری و… برای بالا بردن میزان مقاومت نمای ساختمان و جلوه بیشتر نما نیاز به شستشوی دوره ای دارند. انتخاب مواد و محلول شستشو نیز به اندازه سایر استانداردهای مربوط به شست و شوی نما اهمیت دارد. این مواد باید در میزان و مقدار مناسبی برای شستشوی نما انتخاب شوند. چرا که در غیر این صورت آسیب های جدی به نمای ساختمان وارد می کنند و باعث تخریب آن می شوند. این موضوع در مورد مواد اسیدی نماشویی بسیار دیده می شود.

اگر گروه‌ های مناسب، با تجربه و متخصص را برای شست و شوی نمای ساختمان انتخاب کرده باشید، احتمالاً به نتایج مورد انتظار از نماشویی دست پیدا می کنید. ضمن اینکه با رعایت استانداردها از خسارت مالی و جانی در حین انجام کار جلوگیری به عمل می آورید.

چه نماهایی نیاز به شستشو دارند؟

ساختمان هایی که شستشوی نمای آن ها در اولویت قرار می گیرد

اگر چه شست و شوی نما در ساری و بابل برای هر ساختمان با هر نقش و عملکردی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است اما برخی از ساختمان ها با توجه به نقشی که دارند، نیاز به شستشوی بیشتری دارند. مراکزی مثل هتل و تالار با توجه به اینکه باید برای مخاطبان جذاب باشند، نیاز به شستشو و تمیزکاری نما دارند.

در واقع جذابیت ظاهری این ساختمان ها با توجه به نقشی که دارند، در اولویت قرار می گیرد. به همین خاطر باید به تمیزکاری و پاکسازی نمای ساختمان آن ها نیز اهمیت داده شود. در غیر این صورت نمی توانند نظر مشتریان را به خود جلب کنند. ساختمان های مسکونی نیز با توجه به اینکه به شکل ممتد مورد استفاده قرار می گیرند، نیاز به شستشوی مکرر و دوره ای دارند. بیشتر صاحبان خانه از شستشوی دوره ای نماهای مسکونی استقبال می کنند و این موضوع را در اولویت قرار می دهند.

استفاده از طناب راپل شرایط مطلوب و بهینه برای انجام شستشوی نما را به وجود می آورد. شرکت جهان راپل خدمات شستشوی نما را با طناب راپل انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست